+38 063 392 57 87 Перемкнути на російську

Гарантії

Наша компанія здійснює свою діяльність офіційно, в установленому законом порядку. Основним видом діяльності є надання інформаційних послуг.

 • Кожну письмову роботу ми перевіряємо на відповідність первинним вимогам щодо оформлення, відповідності темі, змісту.
 • Всі роботи проходять обов’язкову перевірку в системі Антиплагіат. Ми не допускаємо плагіату.
 • Всі доопрацювання виконуються безкоштовно, крім випадків, наведених нижче.

До безкоштовних доопрацювань дипломної, курсової, контрольної, реферату або будь-якої іншої письмової роботи НЕ відносяться:

 • доопрацювання, пов’язані зі зміною первісної теми роботи;
 • доопрацювання, пов’язані зі зміною затвердженого плану роботи;
 • доопрацювання, пов’язані з використанням в роботі джерел і матеріалів, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;
 • доопрацювання, пов’язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
 • доопрацювання, пов’язані зі зміною обсягу роботи.

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату. Тому, при оформленні замовлення, максимально докладно вказуйте всі вимоги до виконання роботи.

Ми несемо відповідальність за якість роботи, її індивідуальність, але не за її захист . Рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, а й докладно вдаватися в його сутність, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача.

Ви несете відповідальність за надання відомостей по Вашому замовленню. Будьте уважні, вказуйте повні вимоги до роботи (план, структура, список літератури і т.д.), згідно з якими ми і будемо виконувати Ваше замовлення.

Ми не несемо відповідальність за Ваші стосунки з викладачем в разі упередженого ставлення з його боку або необґрунтованої відмови прийняти роботу.

Ми наполегливо рекомендуємо прочитати роботу перед захистом 2-3 рази. Також роботу потрібно показати своєму керівнику, так як часто буває, що у викладача існує своє бачення теми, і він вимагає внести деякі корективи.

 • Якщо Ви знайшли в роботі явні чи неявні недоліки і вирішили їх виправити самостійно, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи – ці ж дії могли б бути виконані на Ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.
 • В разі відмови замовника від послуг компанії передоплата в розмірі 50% не повертається (за умови, що автор вже почав виконувати роботу). У разі повернення грошей за виконану роботу з будь -яких причин, гроші за терміновість виконання роботи не повертаються.
 • Захист роботи здійснюється Вами самостійно. Якщо робота була допущена до захисту, то низька оцінка, отримана на захисті, не є підставою для повернення грошей.
 • Кожна робота виконується індивідуально і існує в єдиному екземплярі.
 • Ми прагнемо виконувати замовлення наших клієнтів досить швидко. При цьому, якість ніколи не приноситься в жертву швидкості роботи (курсові роботи виконуються в строк від 2-х до 10-ти днів, дипломні від 5 днів до 2-х місяців).
 • Ми не беремося за будь-яку роботу. Якщо ми з будь-яких причин не можемо виконати роботу, ми просто за неї не візьмемося.
 • Ми дбаємо про нашу репутацію. Більшість наших нових клієнтів складають люди, що користуються нашими послугами за рекомендацією людей, що вже стали нашими замовниками.
 • По роботах, виконаних на замовлення, гарантована їх конфіденційність.

УВАГА! Звертаємо Вашу увагу на те, що всі претензії щодо якості роботи приймаються тільки при наявності рецензії від Вашого наукового керівника.

УВАГА! Плагіатом не вважаються наукові статті, електронні версії книг, законодавчі акти, відомості з електронних словників (наприклад Вікіпедія). 

УВАГА! Рішення про повернення грошей приймається тільки при пред’явленні оцінки “незалік” на рецензійному бланку Вашого навчального закладу і заяви з позначкою “Претензія” на електронну пошту support@sdamvse.com

Шановний замовник! Всі проблеми можна вирішити. Пам’ятайте про це, будьте чемними і коректними. Ваша вічливість робить можливими навіть безкоштовні доопрацювання не по темі роботи (вирішується індивідуально).

Ми усіма силами намагаємося допомогти Вам, але в повній мірі успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

Користуючись послугами нашого сайту, замовник автоматично приймає умови даної угоди.

Досі думаєте! Давайте почнемо!

Знижка на перше замовлення 10%

Введіть промокод:
fr054-149787